• Як стати учасником клубу?
    Як стати учасником клубу?

    Як стати учасником клубу?

    Учасником клубу можуть стати власники автомобілів після придбання пакету послуг. Обов’язкова вимога – пройдення курсу із надання першої медичної допомоги за наші кошти. Мета засновника організації – сприяти підвищенню відповідальності українських водіїв. Юридичний та технічний супровід коштуватиме 5 гривень на день або 1825 гривень на рік.

Після укладання договору водії можуть бути впевненими, що у випадку виникнення будь-яких проблем вони отримають допомогу. Натомість учасники клубу повинні взяти на себе відповідальність бути свідомими на дорогах. Важливо, щоб за потреби кожен мав змогу якісно надати першу домедичну допомогу. Це може врятувати не одне життя.

“Це соціально відповідальний бізнес. Стаючи учасником нашого клубу, ви за невеликі гроші купуєте собі спокій та гарантії, а ми – збільшуємо кількість відповідальних водіїв на українських дорогах. 

Ми не маємо на меті заробити на  цьому проєкті мільйони. Ідея проста: у клубі професіонали, які готові ділитись досвідом  із всіма охочими.”

Андрій Романчак